Neden Teknik Selefon

Sektöründe Deneyim: Sektörde 35 yılı aşkın deneyimi bulunan sahibi Vahap Daşdöğen tarafından yönetilen firmamızın personelleri de kendi alanlarında 10 – 30 yıl arasında değişen tecrübelere sahiptir. Alanlarında özelleşmiş personellerimizle müşterilerimizin ihtiyaçları, isteklerine uygun olarak karşılanmaktadır. 

Kaliteli Üretim & Güvenilirlik: Firmamızın değerleri arasında bulunan kalite, üretimde önemli rol oynamaktadır. Sektördeki diğer firmalar tarafından yapılamayan ya da hatalı şekilde üretilen ürünler firmamıza yönlendirilmektedir. Firmamızın sektördeki bilinirliği ve kendini konumlandırması da bu doğrultuda kaliteli üretim ve güvenilirlik esaslarına dayanmaktadır. 

İşine Saygı & Özverili Çalışma: Firmamızın sektördeki mevcut kalite algısının korunabilmesi amacıyla daima işine saygı esasıyla çalışılmaktadır. Çıkarılan işin sadece müşterinin ihtiyacını gidermesi yeterli olmayıp sektördeki Teknik Selefon markasının standartlarını da karşılaması gerekmektedir. Bu sebeple, tüm çalışanlarımız işin en kısa zamanda en iyi şekilde hazırlanabilmesi için büyük bir özveri ve titizlikle hareket etmektedir.

Müşterinin Çözüm Ortağı Olabilme: Firmamızda her zaman öncelikli olan müşterinin ihtiyacı ve isteğidir. Müşterinin ihtiyaçlarının doğru algılanarak talep edilen uygulamalarla istenilen doğrultuda sonuçlar alınabilmesi için müşteriyle sürekli iletişimde bulunarak çözümler üretilir.

Farklı ve Öncü Olma: Teknik Selefon müşterilerinin ihtiyaçları ve sektördeki gelişmeler doğrultusunda her zaman yenilikçi çözümler geliştirmek için gerek malzeme gerek makine alımı yapmıştır. Daha önce sektörde eşi bulunmayan uygulamalara imza atmış olup, yine sektör trendleri doğrultusunda yatırım yapmaya devam etmektedir. Çalışanlar da yeniliklere açık şekilde hızla uyum sağlayabilmek adına özveriyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hep Daha İyisini Hedefleme: Firmamızın bugüne kadar başarmış olduğu işler ve yaptığı atılımlar daha sonraki yıllarda yapacaklarının sadece bir göstergesidir. Her zaman işimizi geliştirmek için daha fazla neler yapılabileceğimizi araştırarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

error: Content is protected !!
tr_TRTurkish